شیوه‌های پرداخت

1- پرداخت در فروشگاه

شما می‌توانید به فروشگاه برناسنتر مراجعه کنید و مبلغ سفارش خود را به هنگام تحویل کالا، با کلیه کارت‌های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان پرداخت کنید.

2- پرداخت اینترنتی

کاربران برناسنتر می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

شماره کارت : شماره 16 رقمی روی عابر بانک.

رمز پویا : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال‌ کردن رمز خرید پویا، برخی از بانک‌ها به صورت خودکار، رمز پویای کارت بانکی مشتریان را فعال می‌کنند در غیر اینصورت از دو طریق زیر می‌توانید اقدام به فعالسازی نمایید:

  • می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنید و از منوی خدمات رمز پویا اقدام به فعالسازی نمایید.
  • به شعب حضوری بانک مراجعه کنید.

CVV2 : یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
تاریخ انقضا : تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می‌توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام بگیرید.

3- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های اعلام شده توسط فروشگاه برناسنتر کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.