شرایط بازگرداندن کالا

از آنجایی که اطمینان خاطر و احساس امنیت در خرید و رضایتمندی مشتریان عزیز همواره از اولویت‏‌های های برناسنتر می باشد ، لذا اصالت و سلامت تمامی کالاهای برناسنتر قبل از ارسال توسط کارشناسان بررسی می‌شود. با این وجود امکان دارد پس از تحویل کالا به خریدار مغایرت هایی وجود داشته باشد که در صورت مشاهده  مغایرت های زیر بر اساس قوانین شرکت های گارانتی دهنده بازگردانی یا تعویض کالا ها در نظر گرفته شده است

1– اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد

  •  در صورت مشاهده‌ی هر گونه مغایرت فیزیکی و مشخصات فنی، حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا به بخش پشتیبانی از ساعت 9 صبح الی 14 و 17 الی 21 بصورت تلفنی یا مراجعه حضوری اطلاع دهید . و در فرم صفحه تماس با ما نیز اطلاع دهید .
  • اگر مغایرت از روی جعبه قابل تشخیص باشد  مثل رنگ یا مشخصات فنی درج شده روی جعبه کالا را از حالت پلمپ خارج نکنید. در صورت باز شدن پلمپ یا استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.
  • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به برناسنتر بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

2- مغایر بودن کالای دریافتی با سفارش

چنانچه مغایرت در سفارش کالا با کالای ثبت شده رخ داد لطفا بدون باز کردن و یا استفاده از کالای دریافتی ابتدا با کارشناسان ما جهت انجام اقدامات لازم برای بررسی و مرجوع کردن کالا تماس گرفته و در فرم صفحه تماس با ما نیز اطلاع دهید. برناسنتر  تنها در صورتی که بسته بندی اصلی حفظ شده باشد مسئولیت بازگشت کالا را به عهده می گیرد.

3- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

چنانچه هنگام دریافت کالا، اشکال و یا ایراد فنی مشاهده گردید باید حداکثر تا 1 روز کاری پس از دریافت کالا، به برناسنتر  اطلاع داده شود.
این خدمات ایرادهایی ظاهری ، شکستگی ، خط و خش ، سوختگی ، پیچ شدن و…. و همچنین مواردی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ( نصب و راه اندازی ، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا  قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) ایجاد می شود را شامل نمی شود.

اقلام زیر شامل این بند نمی شوند:

محصولات مصرفی مانند: باتری، خمیر حرارتی، پک سی دی و پک دی وی دی، تونر و کارتریج پرینتر، دستمال، اسپری، مایع نظافت، پد موس و کالاهای مشابه دیگر کلیه کالاهایی که فاقد شماره سریال واحد هستند نظیر: ایرپادها، هدست های سامسونگ و شیائومی و … کالاهایی که به عنوان هدیه، همراه با کالای خریداری شده ارسال می شوند. قطعات داخلی کامپیوتر ( از قبیل مادربرد، انواع CPU ، کارت گرافیک و … ) کارت گرافیک بایوس خورده ، هارددیسک ، درایو نوری (سی دی رایتر،دی وی دی رایتر،بلو ری رایتر)،پرینتر،اسکنر،کارتریج ،پیکسل سوخته ی مانیتور و لپ تاپ تا تعدادی که شرکت تولید کننده و گارانتی کننده اعلام میکنند(3 تا 6 پیکسل) و …. این اقلام توسط خود مشتری باید به گارانتی ارسال شود.

در صورتی که قطعات برای ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال استفاده شوند از حالت 7 روز مهلت تست و گارانتی خارج می‌شوند. کالا درون کارتن و جعبه اصلی که خریداری شده و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی یا درج توضیحاتی روی آن به همراه فاکتور و کارت گارانتی (در صورت وجود) برای برناسنتر ارسال شود. مورد یا اشکال مشاهده شده بر روی کاغذ به صورت شفاف و خوانا درج و همراه با امضا در کارتن کالا ارسال گردد. اعلام تصمیم نهایی در رابطه با کالاهای مرجوعی بر عهده برناسنتر میباشد.

کالاهای فاقد گارانتی شامل 7 روز مهلت تست و مرجوعی نمی‌باشند اما شما می‌توانید برای اطمینان از سالم بودن کالا، در هنگام خرید از کارشناسان ما درخواست تست فنی داشته باشید. در صورت بروز ایرادات فنی بعد از گذشت 7 روز، اگر کالا دارای گارانتی شرکتی باشد با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، برناسنتر ۷ روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است. کالا هایی که دارای ضمانت اصالت کالا و سلامت فیزیکی هستند مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.